Po několika letech, kdy sbíral zkušenosti a chuť k fotbalu v Modlanech a následně třetiligovém Teplickém "B" mužstvu hlásíme návrat Proboštovského srdcaře.

Ano je to opravdu tak, vrací se k nám Josef Blažek. Útočník, který v našem dresu nastřílel nespočet branek. Asi nejslavnější brankou je ta z pohárového utkání proti druholigovému Varnsdorfu, která nás tehdy poslala do vedení. Josef u nás působil již před několika lety, kdy začínal v našem tehdy velice kvalitním dorostu a již v 17ti byl přeřazen do A mužstva, kde začínal pravidelně nastupovat v krajském přeboru a v dalších letech se stal útočnou oporou.

Od Pepika si slibujeme, že zkvalitní útočnou fázi naší hry a že přinese do kabiny zkušenosti, které bude předávat mladším hráčům.


Josef Blažek:

Narozen: 8.6.1990

Kariéra: Hvězda Trnovany, Klášterec, Baník Modlany, FK Teplice

Oblíbený klub: AC Sparta Praha

Úspěchy s Proboštovem:

- Historicky nejlepší umístění TJP v krajském přeboru (2. místo)

- Postup do 1 kola MOL cupu přes divizní Neratovice, kde vstřelil vyrovnávací branku v nastavení