Naše "A" mužstvo má za sebou zatím dvě odehrané přípravná utkání a v obou přivezli naši svěřenci vítězství 

V přípravě testujeme hned několik hráčů, kteří by mohli náš dres oblékat v jarní části sezóny. Patří mezi ně:

Hloch (TJ Krupka)

Korál (návrat z hostování TJ Krupka)

Podolský (brankář - FK Lahošť)

Gansukh (brankář - Sokol Lažánky)

Kalabza (náš bývalý hráč - púsobí v Německu)

Uhlíř (působí v Německu)

 

Našim prvním soupeřem byl tým ASK LOVOSICE hrající krajský přebor

ASK Lovosice : TJ Proboštov 2:3 (1:0)

Branky: Kalabza, Záveský 2x

Hřiště: UMT Lovosice

Trenér: Brodský T.

Vedoucí mužstva: Burget J.

Masér: Rejnková K.

Sestava: Podolský- Hromádko, Tesař, Obrtlík, Pelc - Hloch, Hora, Luger, Ferenc - Brodský L., Záveský

Střídali: Kalabza, Korál, Gansukh, Schön 

Během prvních minut byla znát nerozehranost našich svěřenců. S přibývajícími minutami se ale hra začala zlepšovat a i za stavu 2:0 pro soupeře jsme nesložili zbraně a podařilo se nám utkání otočit. Za zmínku stojí nádherná branka na 2:2, kterou vsítil Záveský z přímého kopu cca. z 25 metrů.

 

TJ Sokol Pokratice : TJ Proboštov 2:4 (1:4)

Branky: Kalabza, Brodský, Bikár, Uhlíř

Hřiště: UMT Lovosice

Trenér: Novák M.

Asistent trenéra: Brodský T.

Vedoucí mužstva: Burget J.

Masér: Rejnková K.

Sestava: Gansukh - Hromádko, Tesař, Bikár, Kopecký - Kalabza, Korál, Hora, Beran - Uhlíř, Brodský L.

Střídali: Šmucer, Ferenc, Pelc

V druhém utkání přípravy nastoupilo naše mužstvo proti jasnému aspirantovi na postup z 1.B třídy. Pokratice mají velmi kvalitní mužstvo vedené zkušeným trenérem a tudíž bylo jasné, že k utkání museli naši hráči přistoupit s maximálním nasazením. Vstup do utkání se nám příliš nepovedl, když jsme soupeře pustili do vedení po našem nedůrazu ve vlastním vápně. Poté jsme ale převzali taktovku zápasu a postupně otočili skóre na 4:1. Druhý poločas byla hra plná nepřesností a po několika neproměněných šancích jsme inkasovali branku na 4:2 a za takového stavu i utkání skončilo.

 

Další utkání odehrajeme na UMT na Stínadlech proti FK Duchcov v pátek 11.2.2022 od 18:00 !!!

 

Foto z utkání proti Pokraticím: