I přes první nevydařené utkání proti Modlanům starší přípravka zvládla porazit Junior Teplice a Modlanské béčko a zpříjemnit tak sobě i rodičům  první domácí satelit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sestava tohoto turnaje:

Burget 

Krásný, Hloch, Maršálek, Hübl

Lepeška, Stuchlý

Veselý, Olšer, Husák

 

Výsledky:

Probo : Modlany A                3:5

Probo : Modlany B                8:3

Probo : Junior Teplice 2011   7:1

 

Komentář trenéra:

Mrzí mě, že se probouzíme až v posledním zápase. První utkání nám hráli na 100% pouze dva hráči ve druhém utkání 5 hráčů a až v posledním zapnulo celé mužstvo. S předvedenou hrou z prvního zápasu s Modlanským áčkem nemohu být spokojen a i výsledek to potvrzuje, kluci do zápasu nastoupili laxně, bez bojovnosti a i bez jakéhokoliv nápadu a pokusu si zahrát pěkný fotbal. Druhé utkání s Modlanským béčkem už bylo o něco málo lepší, ale i tak nás mladší soupeř dost potrápil. Poslední utkání s Juniorem již konečně přineslo pěkné akce a plnění pokynů, které si stále dokola opakujeme / obsazování hráčů, rychlé napadání a dokonce už jsme se dočkali pár náznaků pěkné kombinace. Takže nás čeká další práce na nedostatcích a již v tuto neděli zajíždíme na další satelit do Biliny kde narazíme na domácí mužstvo dále Duchcov a Košťany

Nejlepší hráči Proboštova:

Adam Stuchlý, Václav Burget

Adam Stuchlý opět ukazoval jak se bojuje a jak vypadá makat do posledních sil a Venca Burget v posledním zápase ukázal, že má na to být velmi dobrým brankářem některé zákroky byly ligových parametrů.

 

Pár fotek z turnaje: