Starší přípravka odehrála satelitní turnaj v Bílině, kterým prošla bez ztráty bodu a s pozitivním skórem 23:4

Výsledky:

FK Bílina : PROBO               0:10

FK Duchcov : PROBO          2:7

Sokol Košťany : PROBO     2:6

Sestava:

Brankáři: Burget, Kubištík

Obránci: Hloch, Maršálek, Veselý

Střední záložníci: Krásný, Lepeška(C)

Útočníci: Husák, Cach, Hladík

 

Nejlepší střelec: Martin Lepeška

Nejlepší hráči: Nelze nikoho vyzvednou všichni podali velmi dobrý výkon

Komentář trenéra:

Tentokrát musím být s výkonem všech kluků velice spokojený. Konečně se nám začala dařit herní kombinace, zdá se že začínáme chápat přepínání po ztrátě balónu, když kluci už automaticky obsazovali hráče. Kluci už na hřišti dokonce drželi pozice které hrají, což mě také potěšilo. Dočkali jsme se pěkných akcí na dva doteky někdy i na jeden. Vyzkoušeli jsme si zakládání útoků od vlastní branky, kdy brankář Venca Burget rozehrával míč na krajní beky a postupnou kombinací jsme se dokázali dostat až do šancí. Je vidět, že nám mnohem více vyhovují větší hřiště, kde nám vznikají prostory pro uvolnění se do prostoru, pro průnikové přihrávky a narážečky.  Jsme stále jen děti a to, že se nám povedli tři zápasy prakticky nic neznamená, základní prvky musíme stále opakovat. Čeká nás práce na našich silných stránkách, ale hlavně na těch slabých. Mám radost z toho, že kluci zřejmě pomalu začínají chápat důležité prvky fotbalu a že začínáme mít týmový herní projev. Zítra to jest v sobotu od 9 hodin nás otestují další těžcí soupeři na umělé trávě na Angru (Junior Teplice, 1FC Dubí, Ohníč/Kostomlaty)

Pár fotek z turnaje: